Psikademi

Sınav Kaygısına Son (Aile)

Çocuğunuzun sınav kaygısıyla başa çıkabilmesi için etkili ve bilimsel yöntemlerle hazırlanmış “Sınav Kaygısına Son Aile” programına hoş geldiniz! Çocuğunuz zorlu bir sınav maratonunda ve siz de ona en iyi şekilde nasıl destek olabileceğinizi merak ediyorsunuz. İşte tam da bu noktada devreye giriyoruz.

Neler Öğreneceksiniz?

Bu psikoeğitimde, sınav kaygısı hakkında derinlemesine bilgi edinecek, çocuğunuzun bu kaygıyı aşabilmesi için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Ayrıca, onun motivasyonunu nasıl yüksek tutabileceğiniz, etkili iletişim kurma yollarını ve ev ortamını nasıl daha verimli hale getirebileceğiniz konularında da bilgilendirileceksiniz.

Psikoeğitim Süreci

Programı her gün ya da birkaç günde bir takip ederek, öğrendiğiniz bilgileri günlük yaşantınıza uygulayabilirsiniz. Zamanla, çocuğunuzla olan iletişiminizin olumlu yönde değiştiğini fark edeceksiniz.

Ek Bilgiler

Unutmayın, bu psikoeğitim bir tedavi yöntemi değildir. Eğer çocuğunuzun aşırı derecede kaygılı olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka bir psikiyatri uzmanına danışın.

İlk yorum ekleyen siz olun.

Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kayıtlı: 175 öğrenci
Dersler: 22
Seviye: Başlangıç

Psikolojiye Yön Verin

Bilimin Işığında Yürüyün!

Sizleri internet temelli psikolojik destek hizmetleri hakkında bir araştırmaya katkı sunmaya davet ediyoruz.

Araştırmamıza katılan herkese Psikolojik Sağlık İpuçları kitapçığını 📚 ücretsiz olarak sunuyoruz!

Katılmak için tıklayın!

This will close in 30 seconds