Psikademi

Kaygı

Psikademi Kaygı programı, kaygıyla başa çıkmak için bilimsel ve etkili yöntemler sunar. Kaygınızı anlayın, yönetin ve daha sağlıklı bir yaşam sürün. Şimdi keşfedin!
4.560 Öğrenciler Kayıtlı
0
0 yorumu
  • Tanım
  • Müfredat
  • Yorumlar
Kaygı Logo (870 × 440 piksel)

Psikademi Kaygı psikoeğitimine hoş geldiniz! Bu psikoeğitim, kaygıyla başa çıkma konusunda bilimsel ve işe yaradığı kanıtlanmış yöntemleri kullanabilmeniz için Dr Klinik Psikolog Cumhur Avcil tarafından oluşturuldu.

Programın Amacı

Psikademi Kaygı, kaygı hakkında bilgi edinmenizi, kaygının oluşmasına ve sürmesine katkıda bulunan düşünce alışkanlıklarınız hakkında farkındalık kazanmanızı ve bunları değiştirmenin yollarını öğrenmenizi amaçlar. Ayrıca, kaygıyı vücutta nasıl hissettiğinizi ve bu belirtileri nasıl yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.

İçerik ve Yapısı

Psikademi Kaygı 11 bölümden ve onlarca içerikten oluşmaktadır. Düzenli olarak kullanmanız, daha hızlı ve etkili bir sonuca ulaşmanız anlamına gelecektir.

Nasıl Kullanılır?

Her gün düzenli olarak psikoeğitime girin, içerikleri takip edin, önerilen çalışmaları ve egzersizleri yapın. Bu sayede kaygının üstesinden gelmenin düşündüğünüz kadar zor olmadığını göreceksiniz.

Ölçüm ve Takip

Kaygı seviyenizi düzenli olarak ölçerek gelişiminizi izleyebilirsiniz. Son aşamada, kaygıyı yenmeyi öğrendikten sonra tekrarlamaması için neler yapmanız gerektiğini tam olarak bileceksiniz.

Ek Bilgiler

Psikademi Kaygı tıbbi bir tedavi değildir. Ancak, psikiyatrik ilaç tedavisi veya psikoterapi seanslarına ek olarak kullanabilirsiniz. Eğer kaygı seviyesi ölçümleriniz sonucunda bir uzman yardımına ihtiyacınız olduğunu düşünürsek, size uygulamayı kullanmanın yanında bir psikiyatri hekimiyle görüşmenizi de tavsiye edebiliriz.